Hakkımızda

Biz Kimiz

Firmamız 1957 yılından beri aynı işyerinde aynı kentte faaliyette olup, 3. nesil olarak ticarete devam etmektedir. İzmit yaş meyve ve sebze halinde modern tesislerde faaliyet gösteren firmamızda 70 e yakın ürün çeşidi olmakla beraber geniş bir hacimle tüketiciye hizmet sunmaktayız.

Sağlıklı, üstün kaliteli ürünlerle tüketicilerin yaşamına değer katmayı ve ticari yaşamımıza en ufak bir leke dahi sürdürmemeyi misyon edindik.

Türkiye’nin göz bebeği, tüketimin ve üretimin atar damarı olan Marmara Bölgesi’ne toptancı, komisyoncu ve tüccar olarak sağlıklı sebze meyve yedirmenin sorumlu bir tutum olduğunun bilincindeyiz.

Hakkımızda - image  on https://kuskantarim.com

Büyük bir özveriyle saat ve zaman kavramını hiçe sayarak emek verdiğimiz bu sektörde; yalnızca kentimizde ve bölgemizde değil aynı zamanda uluslararası alanda da faaliyet gösterip, ülkemiz ihracatına katkı sunmak hedeflerimiz arasındadır.

Sağlıklı beslenmek, katkısız ürünler tüketmek her insan için doğal bir yaşam hakkıdır. İyi tarım ürünleri olarak adlandırılan gıdaları tüketmek yalnızca bizlerin elinde değil tüketicilerin de tercihidir. Kaliteyi, doğal olanı ve katkısız olanı seçmek sizin elinizde. Yaşamınıza doğal renkler ve tatlar katmanızı dileriz.

Neden Bizi Seçmelisiniz ?

100% Organik Gıdalar

Tüm ürünlerimiz %100 organik olmakla birlikte, sağlıklı bir şekilde paketlenmektedir.

Hızlı Teslimat

Ürünlerimiz, siparişinizden sonra aynı gün veya ertesi gün çalışma saatleri içerisinde kargoya verilir. En hızlı şekilde elinize ulaştırılır.

Hızlı, Online Alışveriş

Sitemiz üzerinden alışverişleriniz son derece hızlı ve güvenilir. Bir çok ödeme yöntemimiz mevcuttur.

Kalite Garantilidir

Ürünlerimiz tamamen organik olmakla birlikte kalite garantilidir. Sertifikalı ve tamamen özenle paketlenmiş ürünlerle kaliteyi yaşatıyoruz.

Bizden Resimler

Organik Olarak Yetiştirilmiş Sağlıklı Ürünler Yiyin

Yerel çiftçilerden ve zanaatkârlardan gelen çok sayıda ürünü tedarik ederek güçlü bir yerel gıda ekonomisi oluşturmaya yardımcı oluyoruz

Yerel Ürünler Daha İyi Tat ve Aile Çiftliklerini Destekliyor

Yerel çiftçilerin elinden geçen ürünlerimiz, tamamen organik yetiştirilmiş ve sağlık kontrollerinden geçmiş olup sizlerin damak zevkinizi arttıracaktır.

Her gün Kolaylıkla Sipariş Verin

Ürünlerimizin fiyatlarını bizlerle iletişime geçerek temin edebilirsiniz. Günün her saati siparişinizi rahatlıkla geçebilirsiniz.( Kargolama Pazar Hariç Tüm Günler Yapılır.)