Kuşkan Tarım Hakkımızda

KUŞKAN TARIM ÜRÜNLERİ  :

 

Firmamız 1957 yılından beri aynı işyerinde aynı kentte faaliyette olup, 3. nesil olarak ticarete devam etmektedir. İzmit yaş meyve ve sebze halinde modern tesislerde faaliyet gösteren firmamızda 70 e yakın ürün çeşidi olmakla beraber geniş bir hacimle tüketiciye hizmet sunmaktayız.

Sağlıklı, üstün kaliteli ürünlerle tüketicilerin yaşamına değer katmayı ve ticari yaşamımıza en ufak bir leke dahi sürdürmemeyi misyon edindik.

Türkiye’nin göz bebeği, tüketimin ve üretimin atar damarı olan Marmara Bölgesi’ne toptancı, komisyoncu ve tüccar olarak sağlıklı sebze meyve yedirmenin sorumlu bir tutum olduğunun bilincindeyiz.

Büyük bir özveriyle saat ve zaman kavramını hiçe sayarak emek verdiğimiz bu sektörde; yalnızca kentimizde ve bölgemizde değil aynı zamanda uluslar arası alanda da faaliyet gösterip, ülkemiz ihracatına katkı sunmak hedeflerimiz arasındadır.

Sağlıklı beslenmek, katkısız ürünler tüketmek her insan için doğal bir yaşam hakkıdır. İyi tarım ürünleri olarak adlandırılan gıdaları tüketmek yalnızca bizlerin elinde değil tüketicilerin de tercihidir. Kaliteyi, doğal olanı ve katkısız olanı seçmek sizin elinizde. Yaşamınıza doğal renkler ve tatlar katmanızı dileriz.

 

SAYGILARIMIZLA

            KUŞKAN TARIM ÜRÜNLERİ

 

Post a Comment